časté dotazy

Pročtěte si odpovědi na dotazy, které nejčastěji dostávám ať už v rámci spolupráce nebo v běžném životě.

Kolik mě bude stát vytvoření webových stránek?

Finální cena za vytvoření stránek se stanovuje individuálně na základě vašich potřeb a přání. Co web to originál, každý vyžaduje něco jiného. Běžný web v rozsahu 3-5 stránek se základními funkcemi se pohybuje v cenovém rozpětí 3.000 - 5.000,-Kč.

Když je web finálně dokončen, jsou s tím spojeny nějaké následné výdaje?

Standardně ne. Po zaplacení celkové částky již žádné další poplatky neplatíte. Výjimku mohou tvořit případné následné úpravy či následné správě webu (ceny se řídí mým ceníkem).

Za jak dlouho budou webové stránky hotové?

Dobu vytvoření určuje několik faktorů, mezi které patří zejména rozsah, vzájemná domluva a dodání podkladů. Web do rozsahu 5-ti stránek s jednoduchou grafikou může být hotový zhruba do 8 pracovních dní od domluveného termínu začátku tvorby.

Nemám zatím ještě ani doménu ani hosting a moc se v tom nevyznám. Pomůžete mi?

Samozřejmě. Obě tyto služby a mnoho dalších využívám od společnosti FORPSI, kterou mohu vřele doporučit. Registrační údaje jsou na vaši osobu. V případě registraci služeb od vás budu potřebovat několik údajů.

Co znamená responzivní web či responzivní webdesign? Bude i můj web takový?

Oba tyto termíny znamenají, že vaše webové stránky se budou přizpůsobovat různým zařízením, na kterých budou zobrazeny (mobil, tablet, notebook atd.).Všechny mé webové stránky jsou responzivní.

Poskytujete i následný servis po dokončení webu?

Ano. Pokud se jedná o obecné rady a pomoc např. u poskytovatele služeb FORPSI, tato podpora je zdarma. V opačném případě jako jsou úpravy na webu je tato činnost účtována dle ceníku.

Je možné stávající web rozšiřovat o další funkce a komponenty?

Samozřejmě, stávající web je možné rozšiřovat dle vašich přání a požadavků.

Odeslal(a) jsem formulář na vašich stránkách, ale nepřišla mi kopie emailu. Co se stalo?

Zaprvé odesílání emailu přes webové stránky může někdy trvat delší dobu, výjimečně v řádech i desítek minut. Zadruhé se přesvědčte, že jste zadali správně vaši emailovou adresu. A zkuste se podívat do spamu či nevyžádané pošty, dost často tyto emaily spadnou sem.

Nenašli jste odpověď, kterou jste hledali?

Pošlete mi zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře, pokusím se odpovědět co nejrychleji.